Jak pomagamy

Fundacja „Dobry Duszek” powstała aby skutecznie nieść pomoc głodnym, biednym i osieroconym dzieciom. Działamy już od 14 lat. Jednym z najważniejszych celów Fundacji jest zapewnienie jak największej liczbie biednych dzieci w naszym regionie przynajmniej jednego ciepłego posiłku dziennie.

Koszt jednego posiłku wraz z deserkiem wynosi 8 zł, a liczba dożywianych dzieci z roku na rok zwiększa się, dlatego tak bardzo potrzebujemy wsparcia ludzi dobrej woli.

Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowujemy posiłki, a następnie dostarczamy je do szkół i placówek oświatowych. Do chwili obecnej przekazaliśmy ponad 200 000 gorących posiłków oraz ponad 350 tysięcy ton żywności dla 1350 osób.

20 lutego 2016 roku Fundacja „Dobry Duszek” obchodziła 10-cio lecie powstania. Wydarzenie to było okazją aby podziękować za okazaną pomoc oraz wkład włożony w rozwój fundacji. W uroczystości uczestniczyli darczyńcy i przedstawiciele beneficjentów – dyrektorzy szkół i placówek oświatowych.

Prezentacja Fundacji z okazji 10-lecia.

Swoją wdzięczność dla Fundacji wyraziło już wiele osób oraz instytucji.

Osoby, które chciałyby pomóc podopiecznym Fundacji Dobry Duszek, mogą przyjść do baru Fundacji na ul. Mokrą 2 i zjeść pyszny domowy obiad lub mogą zadzwonić pod numer 691- 618- 155 i zamówić obiad z dostawą do pracy lub domu. Menu na każdy dzień publikowane jest na fanpage’u Fundacji.

Dochód ze sprzedaży posiłków w całości przeznaczamy na dożywianie dzieci w szkołach.

Bieżące działania Fundacji > AKTUALNOŚCI