Dożywianie dzieci z Ukrainy

"W ramach programu Pajacyk, realizowanego we współpracy z Polską Akcją Humanitarną, Fundacja "Dobry Duszek" prowadzi dożywianie 35 dzieci w wieku od 6 do 10 lat w okresie wakacyjnym. Dożywianie w ramach programu potrwa do 31.08.2022 r. Pomocą żywnościową objęte zostały dzieci z Ukrainy, będące podopiecznymi Świetlicy "Lokomotywa".

Cele programu:

Rozwinięcie efektywnego systemu docierania z pomocą żywnościową do beneficjentów w okresie wakacji letnich.
Dotarcie z pomocą w formie posiłku do najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży w najbiedniejszych regionach Polski.
Zmniejszenie stopnia wykluczenia społecznego oraz poprawa zdrowia i potencjału intelektualnego dzieci i młodzieży poprzez finansowanie posiłków w placówkach wsparcia dziennego i świetlicach. (może dodać do tej informacji logo pajacyka)