Pierwsze ćwiczenia za nami!
Bezpłatne zajęcia gimnastyczno-korekcyjne w ramach Budżetu Obywatelskiego 2026 już trwają. Dzieci w wieku 8–13 lat spotykają się dwa razy w tygodniu - w środy i piątki o godz. 13:00 - na sali gimnastycznej PSP 2 przy ul. Batalionów Chłopskich 16 w Radomiu.
Na zajęciach uczestnicy pracują nad korektą wad postawy, rozwijają koordynację, równowagę i gibkość oraz kształtują zdrowe nawyki związane z ruchem. Aktywność fizyczna to też doskonała okazja do budowania wiary we własne możliwości.
Zobaczcie sami, jak wyglądało pierwsze spotkanie - zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
Projekt finansowany jest ze środków Gminy Miasta Radomia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2026.