Cegiełka dla Orzełka

Fundusz Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży.

Dotarliśmy z pomocą do 5 uczniów. Organizowane przez nas lekcje matematyki odbywały się od marca do końca lipca 2021 roku. Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu Fundacji, rodziców, nauczycieli oraz samych uczniów, osiągnęliśmy sukces. Zajęcia pomogły naszym podopiecznym uzyskać promocję do następnej klasy. Uczniowie nabrali także nawyku systematycznego uczenia, co w kolejnych latach nauki okaże się cenną umiejętnością.

Tegoroczna edycja projektu była o tyle ważniejsza, że w związku z pandemią i przejściem szkół na naukę zdalną, wiele dzieci miało większe problemy z nauką przedmiotów ścisłych, trudność sprawiało im przyswojenie i zrozumienie nowych treści. Naszymi działaniami chcemy eliminować negatywne skutki lockdownu.
sunheartgraduation-hatheart-pulsedinnersmilethumbs-up